SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Vincenzo Montella ve İrfan Can Kahveci Hırvatistan Maçı Öncesi Konuştu

A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Vincenzo Montella ve deneyimli futbolcu İrfan Can Kahveci yarın oynanacak Hırvatistan maçı öncesi basın toplantısına katıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Zorlu mücadele hakkında konuşan Montella, Hırvatistan maçı ve EURO 2032 ev sahipliği hakkında açıklamalarda bulundu.

EURO 2032’ye Türkiye ve İtalya’nın ev sahipliği yapacak olmasından dolayı mutlu olduğunu belirten İtalyan teknik adam, “EURO 2032, kültürel olarak çok yakın iki ülkenin beraber götürdüğü bir organizasyon olacak. Bu iki ülke, 1000 senelik tarihe baktığınız zaman en büyük tarihe sahip olan ülkeler.” dedi.

Hırvatistan mücadelesi hakkında da konuşan Montella, ”Milli takıma geldiğim ilk günden beri iştahlı, öğrenmeye açık ve değişime hazır bir oyuncu grubu gördüm. Kısa bir süredir çalışıyoruz ama iyi hazırlandığımızı düşünüyorum.” dedi.

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası’nda Yarı Final İkinci Maçlarının Programı Belli Oldu
A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Vincenzo Montella ve deneyimli futbolcu İrfan Can Kahveci yarın oynanacak Hırvatistan maçı öncesi basın toplantısına katıldı

Sözlerine devam eden deneyimli teknik adam, ”Matematikle alakalı bir insan değilim ama eksiye eksi verdiğimizde artı çıkar. İlk maçımızın Hırvatistan’la olması bizim için pozitif de olabilir.” ifadelerini kullandı.

A Milli Takım teknik direktörü Montella,Yusuf Sarı’nın sakatlığından dolayı forma giyemeyeceğini açıkladı.

Fenerbahçe’den takım arkadaşı Livakovic hakkında konuşan İrfan Can Kahveci’nin açıklamaları ise şöyle:

“Dominik Livakovic çok iyi bir kaleci, en önemlisi çok iyi bir karakter. Maçtan önce konuştuk ama umarım yarın onu üzen taraf biz oluruz. Livakovic önemli bir kaleci ama bizde de onu üzebilecek önemli ayaklar var.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler