SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Alfa Romeo Autonis Tasarım Yarışması’nda Zafer Kazandı

Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modelleriyle Alman otomobil dergisi Auto Motor und Sport tarafından düzenlenen tasarım araştırmasında birinci oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Alfa Romeo’nun eşsiz tasarımı, prestijli Alman otomobil dergisi Auto Motor und Sport’un düzenlediği Autonis Tasarım Yarışması’nda bir kez daha zirveye çıktı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Auto Motor und Sport tarafından düzenlenen Autonis’te, bu yıl oylamaya katılan okurlara, lansmanlarından yıllar sonra bile tasarımıyla ilham vermeye devam edecek otomobilleri seçmeleri istendi.

Alfa Romeo’nun yenilenen iki modeli Giulia ve Stelvio, 14 bin 500’ü aşkın okurun oyuyla kendi kategorilerinde birinci oldu. Markanın her yıl yeni bir ürün tanıtımı stratejisi doğrultusunda yenilenen ve başarısını bugüne kadar farklı ödüllerle taçlandıran sportif sedanı Giulia, “Orta Büyüklükteki Otomobiller” kategorisinde oyların yüzde 66,4’ünü aldı.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Alfa Romeo, Giulia ve Stelvio modelleriyle Alman otomobil dergisi Auto Motor und Sport tarafından düzenlenen tasarım araştırmasında birinci oldu.

Markanın sportif SUV’u Stelvio ise “Büyük SUV/Off-road Aracı” kategorisinde oyların yaklaşık yüzde 40’ını alarak birinciliği kazandı.

“Onur ve mutluluk duyduk”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Alfa Romeo Tasarım Başkanı Alejandro Mesonero, Giulia ve Stelvio’nun tasarımlarıyla Autonis 2023’te bir kez daha ödüllendirilmiş olmasından onur ve mutluluk duyduklarını belirtti.

Mesonero, “Auto Motor und Sport okurlarının takdiri bizim için çok şey ifade ediyor. Müşterilerine güçlü bir kimliğe sahip, çekiciliğini yıllarca koruyacak karakteristik bir tasarım sunma hedefiyle çalışan Alfa Romeo Centro Stile (Alfa Romeo Tasarım Merkezi), gösterdiği özveri ve tutkunun karşılığını bu ödülle almış oldu.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler