SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

DS 7 ve DS 9 Paris Moda Haftası’nın Resmi Otomobilleri Oldu

DS Automobiles'ın E-TENSE şarj edilebilir DS 7 ve DS 9 modelleri, Paris Moda Haftası'nda davetlilerin kullanımına sunulacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 2019’dan bu yana Paris Moda Haftası’nın ortağı olan DS Automobiles, tüm “Haute Couture” ve Moda Federasyonu davetlilerinin defile etkinliklerine ulaşımlarını, E-TENSE şarj edilebilir DS 7 ve DS 9 model araçlarıyla sağlayacak.

DS Automobiles, bilgi-eğlence sistemi “IRIS SYSTEM”e dahil edilen “ChatGPT” ile sıfır emisyonlu şık sürüş deneyimi yaşatmak için, gazetecilere, fenomenlere ve yeteneklere, Paris sokaklarında eşlik edecek.

Elektrik enerjisine geçiş, 2019’dan bu yana satılan yüzde 100 elektrikli ürün yelpazesiyle DS Automobiles stratejisinin merkezinde yer almaya devam ediyor.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
DS Automobiles'ın E-TENSE şarj edilebilir DS 7 ve DS 9 modelleri, Paris Moda Haftası'nda davetlilerin kullanımına sunulacak.

Yüzde 100 elektrikli yeni DS 3 E-TENSE’ten 360 beygir gücündeki şarj edilebilir hibrit teknolojisine sahip DS 9 E-TENSE’e kadar her model, markanın sürdürülebilir mobiliteye bağlılığını ortaya koyuyor. Bu yıldan itibaren tüm yeni modellerini yüzde 100 elektrikli tasarlayacak DS Automobiles, enerji dönüşümüne bağlılığının altını çiziyor.

Paris Moda Haftası’nda, erkek modası sonbahar/kış 2024-2025 defilelerini takip eden Haute Couture ilkbahar/yaz defileleri ve kadın modası sonbahar/kış 2024-2025 defileleri düzenlenecek.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler