SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Huawei’den Kullanıcılarına Uzatılmış Garanti Ve Pil Değişim Avantajları

Huawei, kullanıcıların mobil cihazlarını uzun süre kullanmalarını ve bu süre boyunca memnuniyetle kullanmalarını önemsiyor. Bu nedenle, şirket 1 yıl uzatılmış garanti ve pil değişimi gibi avantajlı kampanyalar sunuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre, Huawei Uzatılmış Garanti, standart cihaz garantisine ek olarak bir yıl ek garanti hizmeti sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, cihazlarını sadece 2 yıl değil, 3 yıl boyunca güvence altına almış olurlar.

Uzatılmış garanti süresi boyunca, cihazlarda kullanıcı dışı sebeplerden kaynaklanan herhangi bir arıza durumunda, Huawei Yetkili Servis Merkezleri tarafından ücretsiz olarak teşhis yapılacak ve gerekli olan yedek parça veya işçilik masrafleri kullanıcılardan talep edilmeyecek.

Kampanya, satın alınan ürünün yasal garanti süresi biter bitmez başlıyor ve 1 yıl (365 gün) boyunca geçerli oluyor. Hem yeni bir ürün satın alırken, hem de halihazırda satın alınmış bir ürün için Uzatılmış Garanti alınabiliyor. Birçok akıllı telefon, bilgisayar, monitör, akıllı saat, TWS kulaklık modelini kapsayan ve yüzde 40’a varan indirimler sunulan Uzatılmış Garanti’nin geçerli olduğu model listesine Huawei Care sayfasından ulaşılabiliyor.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Huawei, kullanıcıların mobil cihazlarını uzun süre kullanmalarını ve bu süre boyunca memnuniyetle kullanmalarını önemsiyor. Bu nedenle, şirket 1 yıl uzatılmış garanti ve pil değişimi gibi avantajlı kampanyalar sunuyor.

Huawei Care Uzatılmış Garanti hizmeti onarım planı içerisinde kargo hizmeti (şubeden gönderim, adrese iade), arıza tespiti, onarım, orijinal yedek parçalar, aynı ürün ile değişim veya misli ürün (eğer aynı ürün artık üretilmiyor ise bir benzeri) ile değişim faydalarını kapsıyor.

Huawei tüm bunlara ek olarak ayrıca bir Pil Değişim programı da başlattı. Bu program dahilinde kullanıcılar, pil performansları düşen veya pilinde arıza meydana gelen cihazlarının pillerinin değiştirilmesini talep edebiliyorlar.

Ay sonuna kadar geçerli 399 TL fiyattan başlayan bu hizmetten yararlanmak için kullanıcıların teknik servise gitmesine bile gerek olmuyor. Huawei kargo gönderim kodunu kullanarak kullanıcılar cihazlarını yetkili servis merkezine gönderebiliyor. Tüm lojistik ücretler hem gönderim hem de cihazın geri gönderimi Huawei tarafından karşılanıyor.

Pil değişim programı yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışından satın alınan Huawei ürünleri için de geçerli oluyor. Kullanıcılar, websitesi üzerinden Türkiye dışındaki birçok bölge için Pil Değişim Hizmeti’ni satın alabiliyor. Müşteriler, cihaz desteklenmeyen bölgede ise ve cihaz kampanya dahili ürünler listesinde ise direkt olarak kampanya kapsamındaki bir servis merkezine giderek de uygun fiyattan yararlanabiliyor.

Pil değişimi hakkının satın alındıktan sonraki 90 gün içinde kullanılması gerekiyor. Satın alma tarihinden itibaren 90 gün içinde kullanım talebinde bulunulmazsa, 90 günlük sürenin bitiminden sonra otomatik olarak geri ödeme yapılıyor ve avantajın tekrar satın alınması gerekiyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler