SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Samsung Galaxy S24 Titanyum Çerçeve İle Gelecek

Samsung'un yeni nesil Galaxy S24 serisi, önümüzdeki yılın ilk ayında tanıtılacak. İddialara göre, bu seri dayanıklılığa odaklanarak tasarlanmış bir titanyum çerçeveye sahip olacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

iPhone 15 Pro serisi ile başlayan titanyum çerçeve trendi, akıllı telefon dünyasında yavaşça yayılmaya başlıyor. Gelecek yılın ilk ayında piyasaya sürülmesi planlanan Galaxy S24 serisi için de titanyum çerçeve kullanılması gündemde.

Samsung Galaxy S24 Serisine Titanyum Çerçeve

Öğrenilen bilgilere göre, Samsung’un Galaxy S24 serisinin tamamı titanyum çerçeve ile gelecek. Samsung, Apple gibi belirli modellere değil, Galaxy S24 serisinin tüm modellerine titanyum çerçeve özelliğini sunacak.

samsung-galaxy-titanyum2.jpg

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Samsung'un yeni nesil Galaxy S24 serisi, önümüzdeki yılın ilk ayında tanıtılacak. İddialara göre, bu seri dayanıklılığa odaklanarak tasarlanmış bir titanyum çerçeveye sahip olacak.

Titanyum çerçevenin yalnızca Galaxy S24 Ultra için tasarlandığı iddia edilse de kaynaklar Samsung’un standart Galaxy S24 modeli için Vietnam’da titanyum çerçeve üreteceğini ve Galaxy S24 Plus ile Galaxy S24 Ultra için ise iki farklı tedarikçiden titanyum çerçeve temin edeceğini belirtiyorlar. Standart Galaxy S24 modelinin titanyum çerçevesi, diğer modellere göre biraz daha az dayanıklı olabilir.

18 Ocak’ta tanıtılması beklenen Galaxy S24 serisinin Exynos 2400 yongasıyla gelmesi bekleniyor. Ancak Exynos 2400 yonga setinin Snapdragon 8 Gen 2 yongasına göre performans açısından geride kaldığına dair tahminler bulunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler