SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bağcılar’da Toplu Düğün Şöleniyle 30 Çift Mutlu Bir Birlikteliğe İlk Adımı Attı

Bağcılar'da bu yıl 28. kez gerçekleştirilen toplu düğün şöleninde, 3 görme engelli dahil olmak üzere 30 çift dünyaevine girdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bağcılar Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Dr. Kadir Topbaş Halk Sarayı’nda gerçekleştirilen törende nikahlarını Belediye Başkanı Abdullah Özdemir kıydı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sevim Sayım Madak, törende yaptığı konuşmada, aile müessesesinin büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, “Aile, toplumun temel taşıdır ve geleceğimizin teminatıdır” dedi.

Buradaki ailelerin müesseseler kurduğunu belirten Madak, “Bu, toplumun yapı taşını oluşturan aile için çok kıymetli bir durum. Burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Biz de Bakanlık olarak evlilik öncesi çiftlere eğitim programı düzenliyoruz. Evlendikten sonra da evlilik kurumunun, ailenin güçlenmesi noktasında yine Bakanlık olarak sosyal ve psikolojik destek sunarak her zaman ailelerimizin yanındayız.” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Sarıyer’de Korsan Otoparkçılık Yapan Şahıs Yakalandı
Bağcılar'da bu yıl 28. kez gerçekleştirilen toplu düğün şöleninde, 3 görme engelli dahil olmak üzere 30 çift dünyaevine girdi.

Belediye Başkanı Özdemir de ailenin toplumun çekirdeği olduğunu vurgulayarak evlenen çiftleri tebrik etti.

Etkinlikte, Türkiye’nin yerli arabası Togg, görme engelli bir çiftin gelin arabası oldu.

Törene, AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, eski AK Parti Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, Bağcılar Kaymakamı Abdullah Uçgun, hayırsever iş insanları ve çiftlerin yakınları katıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler