SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Balıkesir’de Aranan 6 Zanlı Yakalandı

Balıkesir'de polis ekipleri tarafından yapılan asayiş trafik ve huzur uygulamalarında 6 şüpheli gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce kamu düzeninin devamının sağlanması, suç ve suçlular ile mücadele kapsamında aranan kişilere yönelik 360 personelin katılımıyla il genelinde uygulamalar yapıldı. Uygulamalarda çeşitli suçlardan aranan 6 zanlı yakalandı.

Yapılan aramalarda ise 105,08 gram esrar ele geçirildi.

Ayrıca, trafik uygulamalarında 30 araç sürücüsüne toplam 128 bin 302 lira idari para cezası kesildi, 5 araç trafikten menedildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler