SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Belgin İba Kandil Simidi Ve Lokma Dağıttı

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan adayı Belgin İba ve MHP İl Başkanı Emre Tokluoğlu, Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlara lokma ve simit ikramında bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

İba, MHP İl Başkanlığınca Eski Cami önünde lokma dağıtımı yapılan standa giderek İl Başkanı Tokluoğlu ile birlikte vatandaşlara lokma ikram etti.

Ardından İba ve Tokluoğlu, AK Parti İl Başkanlığınca Saraçlar Caddesi’nde kurulan standa giderek Regaip Kandilini kutladıkları vatandaşlara kandil simidi dağıttı.

İba, gazetecilere yaptığı açıklamada, Edirnelilerin Regaip Kandilini kutladı.

İLGİLİ HABER Kocaeli’de Binanın Çatısında Çıkan Yangın Söndürüldü
Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan adayı Belgin İba ve MHP İl Başkanı Emre Tokluoğlu, Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlara lokma ve simit ikramında bulundu.

Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi ile Regaip Kandili dolayısıyla düzenledikleri etkinliklerde bir araya geldiklerini belirten İba, “Allah kabul etsin yapmış oldukları hayırları. Tüm Edirneli hemşehrilerimin 3 aylarının başlangıcı Regaip Kandilini kutluyorum. Rabbim üç aylara erişmeyi nasip etti. İnşallah ramazana erişmeyi de nasip eder.” dedi.

belgin-iba-kandil-simidi-dagitti-2.jpg

Tokluoğlu da manevi duyguların kabardığı mübarek günde ittifak ortağı Belgin İba’ya ittifakı tam anlamıyla yaşatıp kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür ederek, “Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin dediği gibi Cumhur İttifakı’nın günahına da sevabına da ortağız.” diye konuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler