SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bilecik Valisi Şefik Aygöl AA’nın “Yılın Kareleri 2023” Oylamasına Katıldı

Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri 2023" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Aygöl, kendisini makamında ziyaret eden AA Bursa Bölge Müdürü Erdinç Aksoy’dan kurumun yürüttüğü çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği, “Haber”, “Çevre ve Yaşam”, “Spor” ile bu yıla özel eklenen “Deprem: Umut” ve “Gazze: Kanıt” kategorilerindeki fotoğrafları inceleyen Aygöl, “Çevre-Yaşam” kategorisinde “Ata’nın Huzurunda”, “Haber” kategorisinde “Gökyüzünde Akrobasi”, “Spor” kategorisinde ise “Dünyanın Sultanları” adlı fotoğraflara oy verdi.

Aygöl, “Deprem: Umut” kategorisinde “Depremzede Bebekler”, “Gazze: Kanıt” kategorisinde ise “Toz Duman” fotoğraflarını seçti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler