SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bir Kahvenizi İçeriz Projesi Kapsamında Edirne’de 10 Bin Aile Ziyaret Edildi

Edirne'de, okul ve aile iş birliğinin güçlendirilmesi amacıyla başlatılan "Bir kahvenizi içeriz" projesi kapsamında 2 ayda 10 bin 478 aile ziyaret edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Edirne Milli Eğitim Müdürlüğünce Edirne Valiliği himayesinde başlatılan proje kapsamında öğrenciler evlerinde ziyaret ediliyor.

Ebeveynlerin yardım ve desteğiyle öğrencilerin eğitimdeki başarılarını ile okula olan aidiyet duygularının artırılması hedeflenen projeye tüm kurumlar katkı sunuyor.

Edirne Valisi Yunus Sezer, projenin başarılı bir şekilde sürdüğünü belirtti.

İLGİLİ HABER Pendik’te Primer İmmün Yetmezlik Hastaları İçin Etkinlik Düzenlendi
Edirne'de, okul ve aile iş birliğinin güçlendirilmesi amacıyla başlatılan "Bir kahvenizi içeriz" projesi kapsamında 2 ayda 10 bin 478 aile ziyaret edildi.

Geleceğin teminatı çocukların başarısı için tüm kurumların seferber olduğunu belirten Sezer, “Ev ziyaretlerine devam ediyoruz. Çocuklarımızın aile ortamlarının ve buna bağlı olarak sosyal gelişimlerinin gözlemlenmesi, değerlendirmesi, ilgi alanlarının ve yeteneklerinin keşfedilmesi önemli. Bu konudaki gelişimlerine destek olunabilmesi amacıyla hayata geçirilen projede, ekim ve kasım aylarında 10 bin 478 ailemiz evlerinde ziyaret edildi.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler