SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çanakkale’de Yoğun Kar Yağışı

Çanakkale'nin Lapseki ilçesindeki yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oldu. Ekipler, kapanan köy yollarında çalışma yürüttü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Çanakkale’de yoğun kar yağışı etkili oldu. Gece saatlerinde başlayan kar yağışı kısa sürede etkisini gösterdi. Özellikle yüksek kesimlerde kendini bellen eden kar yağışı bazı köylerin yollarının kapanmasına neden oldu.

Kapanan köy yolları için hemen harekete geçen ekipler köy yollarının açılması için çalışmalar yaptı. Ayrıca buzlanma için de önlem alan ekipler yollarda tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi.

İLGİLİ HABER Bilecik’te Hırsızlık Yapan Bir Kişi Gözaltına Alındı
Çanakkale'nin Lapseki ilçesindeki yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oldu. Ekipler, kapanan köy yollarında çalışma yürüttü.

 

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler