SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Diyanet Başkan Yardımcısı Sabah Namazına Katıldı

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Burhan İşliyen, Kırklareli'nde sabah namazına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kırklareli İl Müftülüğü tarafından düzenlenen “Sabah Namazında Buluşuyoruz” programına, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Burhan İşliyen, Hızırbey Camisi’nde katılım gösterdi.

İşliyen, camide gerçekleşen namazda cemaatle bir araya gelerek ibadet etti.

Namazın ardından İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına dikkat çeken İşliyen, Filistin halkı için dua etti. Camideki vatandaşlar da dualara eşlik ederek, Filistin’e desteklerini gösterdi.

İLGİLİ HABER Pendik’te Primer İmmün Yetmezlik Hastaları İçin Etkinlik Düzenlendi
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Burhan İşliyen, Kırklareli'nde sabah namazına katıldı.

Programda konuşan İşliyen, Filistin’in, Mescid-i Aksa ve çevresinde haklı bir mücadele yürüttüğünü belirterek, Filistin halkına zafer dileğinde bulundu.

Her bir Müslümanın hayatını ibadet içerisinde yaşaması gerektiğini dile getiren İşliyen, “Yaşadığımız hayatta esas olan, her geçen günün bizleri biraz daha Allah’a yaklaştırmasıdır. Hayatı güzelleştirmenin en doğru yolu Allah’a iman edip istikamet üzere yaşamaktır.” ifadelerini kullandı.

Program sonunda, vatandaşlara çorba ikram edildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler