SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Edirne’de İki Akaryakıt İstasyonu Kapatıldı: Birine 2 Milyon 30 Bin Lira Ceza!

Edirne'de, jandarmanın kaçakçılık denetimlerinde iki akaryakıt istasyonunun faaliyetleri geçici olarak duruldu, bir akaryakıt istasyonuna da 2 milyon 30 bin lira ceza kesildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Edirne Jandarma Komutanlığı, kaçak akaryakıt ticaretiyle mücadele kapsamında önemli adımlar attı. İki akaryakıt istasyonu faaliyetleri geçici olarak durdurulurken, bir istasyona yüksek miktarda ceza kesildi.

Edirne’de kaçakçılıkla mücadele çalışmaları hız kazandı. Edirne Jandarma Komutanlığı ekipleri, kaçak akaryakıt ticareti yapan işletmelere yönelik sıkı denetimler gerçekleştirdi. Bu denetimler sonucunda, “kaçakçılık suçu” işlediği tespit edilen 2 akaryakıt istasyonunun faaliyetleri geçici olarak durduruldu.

Keşan ilçesindeki denetimler ise büyük bir ceza ile sonuçlandı. Bir akaryakıt istasyonuna 5307 sayılı LPG Piyasası Kanunu uyarınca tam 2 milyon 30 bin lira idari para cezası uygulandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler