SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Edremit’teki Asayiş Uygulamasında 7 Ruhsatsız Silah Ele Geçirildi

Balıkesir'in Edremit ilçesinde polis ekiplerince yapılan şok asayiş ve trafik uygulamasında aranan 1 kişi yakalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen uygulamada 104 kişinin Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgusu yapıldı. Bu kişilerden 1’inin arandığı belirlenerek haklarında işlem başlatıldı.

5 tabanca ve 2 tüfek olmak üzere 7 ruhsatsız silahın ele geçirildiği uygulamada 63 araç kontrol edildi, 11 araç sürücüsüne toplam 38 bin 807 lira ceza kesildi. 2 araç ise trafikten menedildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler