SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ertuğrul Bayram Kaymakamlık Görevine Başladı

Demirköy Kaymakamlığı'na yeni atanan Ertuğrul Bayram, görevine başladı. Daha önce Yalıhüyük Kaymakamlığı görevini yürüten Bayram, Demirköy'e atanması sebebiyle düzenlenen bir törenle karşılandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Demirköy Kaymakamlığı’na yeni atanmış olan Ertuğrul Bayram, görevine başladı. Önceden Yalıhüyük Kaymakamlığı görevini üstlenen Bayram, Demirköy’e atanması dolayısıyla düzenlenen bir karşılama törenine katıldı.

Törenden sonra Bayram, ilçedeki kurum müdürleri ile bir araya gelerek ilçede yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için tüm kurumların titizlikle çalışmasını isteyen Bayram, “Vatandaşlarımızın memnuniyeti açısından elimizden gelen bütün gayretleri göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. İnşallah hakkıyla görevimiziz yerine getiririz.” diye konuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler