SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Esenler’de İş Yeri Önünde Bıçaklı Saldırı: Esnaf Başından Yaralandı

İstanbul'un Esenler ilçesinde, iş yerinin önünde meydana gelen kavgayı izlemek için dükkanının yanına giden esnaf, başından bıçaklanarak yaralandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tuna Mahallesi’nde tatlıcı dükkanı işleten Muhittin Çavdaroğlu, iş yerinde bulunduğu sırada sokaktan yükselen kavga seslerini duydu.

Dışarıya çıkan Çavdaroğlu, sokakta tartışan 4 kişinin yanına gitti. Bu sırada gruptakilerden biri “Ne bakıyorsun?” diyerek elindeki bıçakla Çavdaroğlu’na saldırdı.

Çavdaroğlu, başına aldığı darbe ile yaralanırken, şüpheliler olay yerinden kaçtı. Çevredekiler tarafından hastaneye kaldırılan Çavdaroğlu’nun başına 20 dikiş atıldı.

İLGİLİ HABER Büyükçekmece’de Bir Kişinin Etrafa Rastgele Ateş Etmesi Güvenlik Kamerasında
İstanbul'un Esenler ilçesinde, iş yerinin önünde meydana gelen kavgayı izlemek için dükkanının yanına giden esnaf, başından bıçaklanarak yaralandı.

Muhittin Çavdaroğlu, Esenler Polis Merkezi’ne giderek, zanlılardan şikayetçi oldu.

İş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, Çavdaroğlu’nun dükkandan ayrılması ve kavga eden grup tarafından saldırıya uğraması yer alıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler