SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul’da Gerçekleşen Uyuşturucu Operasyonunda 5 Kişi Tutuklandı

Jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyon sonucunda, 41 kilogram uyuşturucu madde ve 15 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’da jandarma tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 5 şüpheli gözaltına alındı ve daha sonra tutuklandı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, şehirde uyuşturucu ticareti yaptığına inanılan “torbacı” olarak adlandırılan kişiler hakkında aldıkları istihbaratı değerlendirdi.

Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından şüphelilerin kimlik ve adreslerini belirleyen ekipler, uyuşturucu maddelerin bir kısmının araçla sevk edileceğini belirledi.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
Jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyon sonucunda, 41 kilogram uyuşturucu madde ve 15 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Şüphelilerin Esenyurt, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’deki adreslerine operasyon düzenleyen ekipler, 5 zanlıyı gözaltına aldı.

Adreslerde yapılan aramada, 41 kilogram uyuşturucu madde ile 15 bin uyuşturucu hap ele geçirildi. Jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler