SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kağıthane’de Taksiden 3 Kilo 268 Gram Uyuşturucu Çıktı

Kağıthane'de yaşanan olayda, bir taksi içerisinde 3 kilo 268 gram sentetik uyuşturucu madde bulunması sonucu, 3 kişi gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kağıthane’de gerçekleşen olayda, bir takside yapılan aramada 3 kilo 268 gram sentetik uyuşturucu madde bulunması sonucu 3 şüpheli gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Eyüpsultan Caddesi’nde seyir halinde olan bir taksiyi şüpheli buldu ve durdurdu.

Taksi üzerinde gerçekleştirilen aramada, 3 kilo 268 gram sentetik uyuşturucu madde ele geçirildi. Taksinin sürücüsü olan E.E. ile yanındaki yolcular U.Y. ve O.Y. polis tarafından gözaltına alındılar.

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. Bu sürecin sonucunda ise E.E. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, diğer 2 şüpheli tutuklandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler