SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mega Kentin İki Yakasında Yoğun Trafik Akışı

İstanbul'da haftanın ilk gününde sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’da yeni haftaya başlarken, sabah saatlerinde D-100 kara yolu, TEM Otoyolu ve bağlantı yollarında trafikte artan yoğunluk sürücüleri zorluyor.

D-100 Kara Yolu’nda Yavaşlama: Haliç Köprüsü civarında devam eden metrobüs güzergahı yenileme çalışmaları, Topkapı ve Zincirlikuyu istikametlerinde trafikte yavaş ilerlemeye neden oluyor.

Çalışmalar kapsamında Haramidere-Beylikdüzü yönünde bir şeridin trafiğe kapalı olması nedeniyle araçlar güçlükle ilerliyor.

İLGİLİ HABER Küçükçekmece Gölü’nün Kıyı Kesimlerinde Suyun Rengi Değişti
İstanbul'da haftanın ilk gününde sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Çağlayan Kavşağı-Beşiktaş istikameti ve Barbaros Bulvarı-Harp Akademileri Kavşağı yönü ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde, Okmeydanı Kavşağı-Hasdal Kavşağı arasında araç yoğunluğu görülüyor.

Basın Ekspres Yolu’nda Çobançeşme Kavşağı-TEM Otoyolu arası her iki yönde, Bağcılar’da ara yollarda, Sahil Yolu’nda ise Yeşilköy-Ataköy arasında yoğunluk gözleniyor.

Anadolu Yakası’nda D-100 kara yolunda, Kartal, Ataşehir, Kadıköy ve Maltepe’de, Üsküdar ile Ümraniye’nin bazı caddelerinde, Avrasya Tüneli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bağlantı yollarında araç yoğunluğu yaşanıyor.

İBB Cep Trafik haritası verilerine göre, sabahın erken saatlerinde yüzde 67’ye kadar çıkan trafik yoğunluğu, saat 09.00 itibarıyla yüzde 65 olarak ölçüldü.

Anadolu Yakası’nda ise trafik yoğunluğu yüzde 72’ye kadar yükseldi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler