SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Polisten Kaçan Şahısların Aracında Uzun Namlulu Silah Bulundu

Bahçelievler'de polisin "dur" ihtarına uymayıp kaçan şahısların aracında uzun namlulu silah ele geçirildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Alınan bilgiye göre polis ekipleri, Yenibosna Merkez Mahallesi’nde plakası bulunmayan ve durumundan şüphelendiği aracın sürücüsüne “dur” ihtarında bulundu.

Ekipler, uyarılara uymayıp araçla ilerleyen sürücüyü takibe aldı. Bir süre kovalamaca yaşanırken 29 Ekim Caddesi’nde kasise çarparak arıza yapan araçtaki iki kişi yaya olarak kaçmaya devam etti.

Şahıslardan birini yakalayan ekipler, araçta yaptığı kontrolde, iki uzun namlulu silah ele geçirdi.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
Bahçelievler'de polisin "dur" ihtarına uymayıp kaçan şahısların aracında uzun namlulu silah ele geçirildi.

Şüpheli gözaltına alınırken, kaçan diğer kişiyi yakalama çalışması sürüyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler