SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sağanak Yağış Sarıyer Emirgan’da Denizle Buluştu

İstanbul'un birçok ilçesinde aralıklarla etkili olan sağanak nedeniyle bazı yollarda su birikintileri oluşurken Sarıyer Emirgan'da yoldan taşan yağmur suları denize döküldü.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul’un birçok ilçesinde 28 Eylül tarihinden bu yana devam eden şiddetli yağışlar, özellikle Sarıyer Emirgan’da etkili oldu. Yolların su altında kalmasıyla birlikte, yağmur suları Emirgan sahilinde denize taştı.

Günlük yaşamı olumsuz etkileyen sağanak yağışlar, özellikle trafikte aksamalara neden oldu.

Kentin bazı kesimlerinde öğle saatlerinde yeniden başlayan sağanak, Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir ve Ümraniye’de zaman zaman etkili oluyor.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
İstanbul'un birçok ilçesinde aralıklarla etkili olan sağanak nedeniyle bazı yollarda su birikintileri oluşurken Sarıyer Emirgan'da yoldan taşan yağmur suları denize döküldü.

Anadolu Yakası’ndan Edirne istikametine doğru, Avrasya Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü civarı ile TEM Otoyolu ve D-100 kara yolunda sağanak nedeniyle trafik yoğunlaştı.

Avrupa Yakası’nda ise Sarıyer, Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu’nda ani sağanak geçişleri yaşanıyor. Sağanak sebebiyle bazı yollarda su birikintileri oluşurken bazı noktalarda da ağaçlar devrildi.

Sarıyer Emirgan’da sahil yolu adeta göle döndü. Yoldan taşan yağmur suları buradan denize dökülürken araçlar ilerlemekte zorlandı. Bölgeye gelen İSKİ ekipleri suyu tahliye çalışması yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Trafik Yoğunluk Haritası’na göre kentteki trafik yoğunluğu saat 13.00 itibarıyla yüzde 42 olarak ölçüldü.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler