SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Şirinevler Mahallesi’nde Patlayan Kolon Sonucu 5 Katlı Bina Mühürlendi

Bahçelievler'de bodrum katındaki bir kolonu patlayan 5 katlı bina tahliye edilerek mühürlendi. ​​​​

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirinevler Mahmutbey 13. Sokak’ta gece saatlerinde meydana gelen olayda, 5 katlı bir binanın bodrum katında bulunan marangoz atölyesindeki bir kolon patladı. Patlayan kolondan düşen betonlar, atölyeye büyük zarar verdi.

Olayın hemen ardından binada yaşayanlar tarafından Bahçelievler Belediyesi’ne yapılan ihbar üzerine, belediye ekipleri hızla olay yerine geldi. Binada detaylı bir inceleme yapan ekipler, olası bir tehlikenin önüne geçmek için radikal bir karar aldı.

Binada yaşayan tüm sakinleri güvenli bir şekilde tahliye eden ekipler, binanın risk altında olduğu tespiti üzerine apartmanı mühürlemeye karar verdi.

İLGİLİ HABER İstanbul Havalimanı Avrupa’nın En Yoğun Havalimanı Oldu
Bahçelievler'de bodrum katındaki bir kolonu patlayan 5 katlı bina tahliye edilerek mühürlendi. ​​​​

Bazı bina sakinleri belediye tarafından otellere yerleştirilirken, bazıları da kendi imkanlarıyla yakınlarının yanına gitti.

Zabıta ekipleri, binanın çevresine güvenlik şeridi çekerek önlem aldı.

Apartman sakinlerinden Rasim Emek, gazetecilere, oturdukları binanın 27 yıllık olduğunu, sadece bir kolonda hasar bulunduğunu belirterek, “İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yaptığı tesisten şüpheleniyoruz. Kazık çakılırken çok titreşim oluyordu.” diye konuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler