SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Keşan ilçesinde lokma dağıtıldı

Keşan İyilik Sağlık Eğitim ve Vakfı'ndan (KİSEV) "2 Hayır Bir Arada" atılımı ile lokma dağıtımı gerçekleştirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Keşan İyilik Sağlık Eğitim ve Vakfı (KİSEV), burs imkanı sunarak öğrencilere destek olmanın yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatan hayırseverlerin katkılarıyla “2 Hayır Bir Arada” lokma dağıtımı gerçekleştirdi.

KİSEV tarafından hazırlanan “2 Hayır Bir Arada” lokma paketi ve hayır çeşmelerinden elde edilen gelirle öğrencilerin eğitim hayatlarına destek sağlandığı belirtilen açıklamada, vakfın bu anlamlı çalışmasıyla ilçede yardımlaşma ve dayanışma duygularının pekiştirildiği vurgulandı.

“Çeşme ve hayırseverler tarafından döktürülen lokmalardan elde edilen gelir hayırseverlerin desteği ile Keşanlı üniversite öğrencisine eğitim bursu veriliyor. Yüzlerce öğrenciye kırtasiye malzemesi desteği sağlanıyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda anlaşmalı lokmacılar ile irtibata geçilerek hayrın yapılması sağlanıyor. Yapılan bu sistem ile hem hayır yapılıyor hem de öğrencilerin eğitim hayatına katkıda bulunuluyor.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler