SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Keşan’da Motosiklet Tutkunları “Keşan Motofest” Festivalinde Buluştu

Keşan Motosiklet Kulübü, Bendis AVM ve Aytemiz Polatcan Akaryakıt'ın iş birliğiyle düzenlenen "Keşan Motofest," Mehmet Gemici Cennet Bahçesi'nde muhteşem bir konserle başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Katılımcılar festival kapsamında motosikletleriyle şehir turu attı ve akrobasi gösterilerinin tadını çıkardı. Festival boyunca birçok çeşitli etkinlik düzenlendi ve kapanış konseriyle muhteşem bir final yaşandı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, festivalin ardından yaptığı açıklamada, “Bu festival kapsamında harika iki gün geçirdik. Kortej ile şehri turlarken, aksiyon dolu gösteriler ve muhteşem konserlerle eğlendik. Misafirlerimizi önümüzdeki yılki festivalde tekrar ağırlamak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Başkan Helvacıoğlu, motosiklet tutkunlarını bir araya getiren bu renkli etkinlikle Keşan’ın adını festivallerin merkezi olarak duyurduğunu sözlerine ekledi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler