SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kırklareli’de Hudut Kaçakçılığı Operasyonu: 12 Düzensiz Göçmen Yakalandı

Kırklareli'nde yasa dışı yollarla yurda giren 12 düzensiz göçmen yakalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şubesi ekipleri, düzensiz göçle mücadele kapsamında önemli bir operasyona imza attı. Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleşen operasyon sonucunda, yasa dışı yollarla yurda giren 12 düzensiz göçmen yakalandı.

Ekipler, Cumhuriyet Mahallesi’nde şüpheli bir hafif ticari aracı durdurmak istedi. Ancak araç, ekiplerin ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Kovalamaca sonucunda, araç Kavaklı beldesi yakınlarında durduruldu ve içerisinde bulunan 12 düzensiz göçmen ele geçirildi.

Göçmenler Geri Gönderme Merkezine Teslim Edildi

Araçta bulunan 2’si kadın ve 2’si çocuk toplam 12 düzensiz göçmen, işlemlerin ardından Pehlivanköy Geri Gönderme Merkezine teslim edildi.

İLGİLİ HABER Sarıyer’de Korsan Otoparkçılık Yapan Şahıs Yakalandı
Kırklareli'nde yasa dışı yollarla yurda giren 12 düzensiz göçmen yakalandı.

Operasyon sırasında aracı kaçırmakla suçlanan sürücü ise insan kaçakçılığı iddiasıyla gözaltına alındı. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak adli işlemlere devam edileceği belirtildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler