SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kocaeli Valisi Ailelerle Bir Araya Geldi

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Derince ilçesinde engelli, yaşlı, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Eşi Selda Yavuz ile toplumun dezavantajlı gruplarına yönelik başlatılan “Gönülden Gönüle” projesi kapsamında Derince’de 3 engelli, 9 yaşlı, hasta ve yatalak ile bir dar gelirli olmak üzere 13 aileyi evlerinde ziyaret eden Vali Yavuz, onlarla sohbet etti.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımlarıyla geçimini sağlayan ailelerin sıkıntı ve taleplerini dinleyen Yavuz, yapılması gerekenler noktasında talimatlar verdi.

Bu kapsamda ailesinin maddi durumu iyi olmayan 2 çocuğa eğitim, sağlık sorunu yaşayan 2 kişiye tedavi desteği verilmesi sağlandı.

İLGİLİ HABER Kocaeli’de Binanın Çatısında Çıkan Yangın Söndürüldü
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Derince ilçesinde engelli, yaşlı, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya geldi.

Çocuklara çeşitli hediyeler veren Yavuz, ziyaretleri esnasında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler