SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sokak Kütüphanesinden 15 Bin Kişi Faydalandı

Keşan ilçesindeki sokak kütüphanesi hizmet vermeye devam ediyor. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Hastane Caddesi'ndeki Keşan Lisesi Sokak Kütüphanesi vatandaşlardan ilgi görüyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından kütüphanenin raflarına yeni kitaplar konuldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, açıldığı günden bu yana sokak kütüphanesi raflarına 11 bin kitabın konulduğunu belirtti.

Yaklaşık 15 bin vatandaşın sokak kütüphanesinden faydalandığını ifade eden Gedik, şunları kaydetti:

İLGİLİ HABER Yatarak Motosiklet Kullanan Sürücüye Para Cezası Verildi
Keşan ilçesindeki sokak kütüphanesi hizmet vermeye devam ediyor. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Hastane Caddesi'ndeki Keşan Lisesi Sokak Kütüphanesi vatandaşlardan ilgi görüyor.

“Vatandaşlarımızın bize bağışladığı kitapları da teslim alarak kütüphanemizin raflarına koyuyoruz. Burada önemli bir sirkülasyon var. Vatandaşlarımız ulaştıkları kitapları bitirdikten sonra yerine getiriyor ve yeni kitap alabiliyor. Bizim en büyük beklentimiz sokak kütüphanesine zarar verilmemesi, zarar verenlerin uyarılması. Hepimizin evinde okumuş olduğu kitaplar var. Vatandaşlarımızdan okudukları kitapları sokak kütüphanesine bırakmasını bekliyoruz. Buradan kitabı alarak okuyan vatandaşımız da geri getirecektir. 24 saat boyunca açık bir kütüphane. Vatandaşımıza bu konuda hizmet vermeye devam edeceğiz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler