SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tekirdağ’da “Nakliye Dolandırıcılığı” Şüphelileri Tutuklandı

Şüpheliler, 3 traktör ve 28 ton sac malzemeyi, sahte belgeler kullanarak fabrikalardan teslim alıp belirlenmeyen adreslere götürerek satmak amacıyla başka bir yere taşımışlardır.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tekirdağ’da “nakliye dolandırıcılığı” suçlamasıyla 4 zanlı, sahte evrak ve plakalar kullanarak işledikleri iddia edilen suç nedeniyle tutuklandı.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Çerkezköy ve Ergene ilçelerinde faaliyet gösteren fabrikalara sahte evrak ve plakalarla nakliye hizmeti sunan kişilerin, teslimat yapmadan aldıkları ürünleri satmaya çalıştıkları yönündeki bilgiler üzerine bir operasyon başlattı.

Bu kapsamda iş yeri ve güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler, şüphelilerin, Çerkezköy ve Ergene ilçelerinde bulunan 2 ayrı fabrikayı, 3 traktörü ve 96 bin avro değerinde 28 ton sac malzemesini nakliye maksadıyla alarak benzer yöntemlerle dolandırdığını tespit etti.

İLGİLİ HABER Büyükçekmece’de Bir Kişinin Etrafa Rastgele Ateş Etmesi Güvenlik Kamerasında
Şüpheliler, 3 traktör ve 28 ton sac malzemeyi, sahte belgeler kullanarak fabrikalardan teslim alıp belirlenmeyen adreslere götürerek satmak amacıyla başka bir yere taşımışlardır.

Polis ekipleri, dolandırıcılık olayını gerçekleştirdiğini belirledikleri T.T, E.T, H.Y. ve E.Ö’yü, saklandıkları adreslerde gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, “suç işlemek amacı ile örgüt kurmak ve nitelikli dolandırıcılık” suçlarından çıkarıldıkları nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Traktörlerin sahiplerine teslim edildiği, diğer malzemelerin ise aranmasına devam edildiği öğrenildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler