SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tıraş Köpüğü İle Plakayı Kapatan Sürücüye Ceza

Elektronik Denetleme Sistemi'ne yakalanmamak için aldığı tıraş köpüklü önlemden sonra sürücüye ceza kesildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bilecik’te, Elektronik Denetleme Sistemi’ne (EDS) yakalanmamak için aracının plakasını tıraş köpüğü ile kapatan sürücüye ceza kesildi.

Trafik ekipleri, kent merkezinde seyir halinde olan bir kamyonetin arka plakasındaki harflerin tıraş köpüğü ile kapatıldığını tespit etti.

Kamyoneti durduran polis ekipleri, usule aykırı şekilde EDS’den geçiş yapmaya çalışan sürücüye 2 bin 647 lira para cezası uyguladı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler