SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tunca Köprüsü Hızlı Tren Çalışmaları Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak

Edirne'deki Tunca Köprüsü, Halkalı-Kapıkule Hızlı Tren Projesi çalışmaları nedeniyle 4 gün boyunca belirlenen saatlerde trafiğe kapalı olacak.

Yayınlanma:
ABONE OL

Edirne Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Tunca Köprüsü, Hızlı Tren Projesi viyadük çalışmaları dolayısıyla 12-15 Şubat’ta 01.00-03.00 saatleri arasında çift yönlü olarak araç ve yaya trafiğine kapatılacak.

Şehir merkezinden Karaağaç Mahallesi’ne, Karaağaç’tan şehir merkezine gidecek vatandaşlar Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü’nü kullanabilecek.

Halkalı-Kapıkule Hızlı Tren Projesi’nin Çerkezköy-Kapıkule arasındaki 153 kilometrelik ilk etabının 2025’in sonuna kadar bitirilmesi hedefleniyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler