SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yalova’da Bisiklet Hırsızı Beyaz Çarşafla Yakalandı

Yalova'da üzerine beyaz renkte çarşaf geçirerek bisiklet çalan bir kişi, iş yeri güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yalova’nın Fevziçakmak Mahallesi’nde ikamet eden F.E, evinin bahçesine bıraktığı bisikletini kaybetti.

Hırsız, güvenlik kamerasına beyaz çarşaf kullanarak kimliğini gizlemeye çalıştı. Sabah uyandığında şok yaşayan F.E, olayı polise bildirdi.

Bir hafta içerisinde ikinci kez yaşanan bisiklet hırsızlığında, yan tarafta bulunan iş yerine ait güvenlik kamerasını izleyen F.E, evinin önüne gelen iki kişiden birinin üzerine beyaz çarşaf geçirerek bahçesindeki bisikleti götürdüğünü gördü.

İLGİLİ HABER Tekirdağ’ı Gezen Macar Öğrenciler Halk Oyunları Gösterisi Sundu
Yalova'da üzerine beyaz renkte çarşaf geçirerek bisiklet çalan bir kişi, iş yeri güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis, çarşaflı hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.

Görüntülerde, olay yerine gelen iki kişiden biri etrafı gözlerken çarşaflı olan diğer kişi ise bahçeden bisikleti alıp uzaklaşıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler