SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yalova’da Sarıkamış Şehitleri Anısına Yürüyüş Düzenlendi

Yalova'da, Sarıkamış Harekatı'nın 109. yılı etkinlikleri kapsamında Vali Hülya Kaya ile üniversiteli gençler yürüyüş gerçekleştirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kent merkezinden araçlarla Güneyköy köyüne gelen Vali Kaya, kurum müdürleri ve öğrenciler, bölgenin en yüksek noktası olan tepeye yürüdü.

Kaya, gazetecilere, daha önce de gençlerle yürüyüşlere katıldığını söyleyerek, bu anlamlı etkinliği Sarıkamış şehitlerini anmak için düzenlediklerini belirtti.

Sarıkamış şehitlerine Allah’tan rahmet dileyen Kaya, “Ruhları şad olsun. Gençlerimize duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sarıkamış’ta yapılacak yürüyüşe buradan üniversitemizin gençleriyle bir selam göndermek, aynı birlikteliği, aynı duyguyu beraber yaşamak istedik.” dedi.

İLGİLİ HABER Balıkesir’de Kaçakçılık Operasyonunda 30 Kişi Yakalandı
Yalova'da, Sarıkamış Harekatı'nın 109. yılı etkinlikleri kapsamında Vali Hülya Kaya ile üniversiteli gençler yürüyüş gerçekleştirdi.

Yürüyüşe katılan Yalova Üniversitesi öğrencileri de programda emeği geçenlere teşekkür etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler