SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ İstiklal Caddesi’nde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Zafer Partisi Başkanı Özdağ, partisinin İBB Başkan adayı Azmi Karamahmutoğlu ve ilçe belediye başkan adaylarıyla İstiklal Caddesi'nde yürüdü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Taksim Cumhuriyet Anıtı önünden başlayan ve parti üyelerinin de katılımıyla yapılan yürüyüşte Özdağ, caddedeki esnafı selamladı, vatandaşlarla sohbet etti.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yürüyüşün ardından Suriye Pasajı önünde yaptığı açıklamada, İstiklal Caddesi’nde ilk yürüyüşlerini yaparak seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi.

İstanbul’un büyük sorunlarla karşı karşıya olduğunu ifade eden Özdağ, “Deprem bu sorunların en önemlisi. Onun kadar önemli olan demografik deprem. 4 milyon sığınmacı ve kaçağın yaşadığı, İstanbul’un üzerine adeta bir kabus gibi çöktüğü bir dönemden geçiyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABER Lalapaşa’da Kırmızı Orman Karıncaları Koruma Altına Alındı
Zafer Partisi Başkanı Özdağ, partisinin İBB Başkan adayı Azmi Karamahmutoğlu ve ilçe belediye başkan adaylarıyla İstiklal Caddesi'nde yürüdü.

Özdağ, Zafer Partisi olarak bu sorunları çözmek ve yaşanabilir bir İstanbul’u İstanbullulara geri vermek amacıyla bu seçimlere hazırlandıklarını dile getirdi.

İBB Başkan adayı Azmi Karamahmutoğlu da İstiklal Caddesi’nin artık huzurlu ve güvenli bir yer olmaktan çıktığını savundu.

Caddedeki dükkanların dahi dönüştüğünü söyleyen Karamahmutoğlu, “Biz istikbaline talibiz Türkiye’nin, yalnızca bugününe değil. İstikbale doğru olan yürüyüşümüzü İstiklal Caddesi’nden başlattık.” ifadesini kullandı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler