SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Otomobille Çarpışan Motosiklet Sürücüsü Öldü

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde otomobil ile çarpışan motosikletteki sürücü hayatını kaybetti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kızılay Caddesi’nde seyir halinde olan B.A. idaresindeki 17 YG 171 plakalı otomobil, ara yoldan caddeye giriş yapan S.E’nin kullandığı motosiklet ile çarpıştı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü S.E. Gökçeada Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. S.E. buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

İLGİLİ HABER Sakarya’da Traktörün Altında Kalan Sürücü Hayatını Kaybetti
Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde otomobil ile çarpışan motosikletteki sürücü hayatını kaybetti.

Otomobil sürücüsü B.A. ise polislerce gözaltına alındı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler