SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Balıkesir’de Apartmanda Yangın Çıktı: 4 Kişi Dumandan Etkilendi

Balıkesir'in Edremit ilçesinde bir apartmanın ikinci katında çıkan yangında dumandan etkilenen 4 kişi ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhuriyet Mahallesi İnönü Caddesi 113 numaralı apartmanın ikinci katından dumanlar çıktığını gören çevre sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye itfaiye, ambulans, doğalgaz ve polis ekipleri sevk edildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit İtfaiye Grup Amirliği ekipleri alevlere kısa sürede müdahale ederek diğer dairelere sıçramasını önledi.

Ancak yangın nedeniyle oluşan yoğun dumandan üst katlarda yaşayan 4 kişi etkilendi.

İLGİLİ HABER 64 Bin Sahte Parfüm Ele Geçirildi
Balıkesir'in Edremit ilçesinde bir apartmanın ikinci katında çıkan yangında dumandan etkilenen 4 kişi ambulans ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

112 Sağlık ve itfaiye ekipleri dumandan etkilenenleri bulunduğu yerden merdivenli kurtarma aracı ile çıkarılarak ambulanslar ile Edremit Devlet Hastanesine sevk edilen 4 kişinin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Kısa sürede kontrol altına alınarak söndürülen yangının ilk belirlemelere göre elektrik kontağında çıktığı tahmin ediliyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler