SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İsrail’e Girmek isteyen Hamas Güçlerinin Önü Kesildi! Çatışma Anları Böyle Görüntülendi

Hamas'ın İsrail'e karşı düzenlediği saldırıların ardından ortalık durulmak bilmiyor. İsrail'e girmek isteyen Hamas güçlerinin önü kesilince çatışma çıktı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Filistinli militan ekip Hamas’ın İsrail’i bombalamasının ardından iki taraf arasındaki gerilim iyice alevleniyor.

israil-askeri-reu-2119892.webp

İsrail’in savaş ilan etmesinin ardından taraflar arasındaki çatışmalar devam ederken, bir yandan da yeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Gazze’ye havadan ve denizden saldırılarını sıklaştıran İsrail ordusu, kara güçlerini de bölgeye yönlendirmişti.

İLGİLİ HABER İsrail’in Gazze’ye Yönelik Saldırıları Protesto Edildi
Hamas'ın İsrail'e karşı düzenlediği saldırıların ardından ortalık durulmak bilmiyor. İsrail'e girmek isteyen Hamas güçlerinin önü kesilince çatışma çıktı.

img-8825.jpeg

Çatışma Çıktı!

Bütün bu gelişmelerin ardından bir başka girişim de Hamas tarafından geldi. İsrail sınırını aşıp ülkeye girmek isteyen Hamas güçleri İsrail askerleriyle karşılaştı. Araba çalıp şehir merkezine ilerlemeye çalışan Hamas, İsrail ordusunun karşı ateşiyle kendini bir anda çatışmanın içinde buldu. İsrailli Özel Kuvvetler ile Hamas arasındaki çatışma anları kameralara yansıdı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler