SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kayseri Yahyalı Belediyesi’nden asfalt üretim tesisi

Kayseri'nin Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk ilçedeki yol sıkıntısını tahlile kavuşturacak muştuyu vatandaşlar ile paylaştı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde yapılan doğalgaz çalışması sonrası bozulan, yama yapılan yolların kendilerine büyük eza verdiğini söyleyen Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk, “Sorunu kökten tahlile kavuşturmak ismine büyük bir adım atıyor, ilçemize asfalt üretim tesisi kuruyoruz. Kayseri’den temin ettiğimiz asfalt ilçemize gelene kadar soğuma yapıyor vaktinde yola serilmediği için kaliteli bir asfaltlama olmuyordu. Artık ilçemizde ulaşım konforunu yakalayacak, insanlarımız meselesiz bir ulaşım sağlayacağız. Dışarıdan tonunu 2 bin 100 TL’ye alacağımız asfaltı biz kendi tesisimizde 980 TL’ye üretecek, ton başına bin 120 TL tasarruf edeceğiz” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler