SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

THY’den İsrail Seferlerine Zorunlu Ara

İsrail-Hamas gerilimi sonrasında Türk Hava Yolları'ndan (THY) dikkat çeken bir açıklama yapıldı. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, İsrail'de yaşanan mevcut durum nedeniyle seferlere ikinci bir bildirime kadar ara verildiğini duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türk Hava Yolları (THY), İsrail ile Hamas arasında yaşanan gerilim nedeniyle İsrail seferlerine ikinci bir bildirime kadar ara verdiğini bildirdi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İsrail’de yaşanan mevcut durum sebebiyle seferlerimize ikinci bir bildirime kadar ara verilmiştir.” ifadelerini kullandı.

Pegasus Hava Yolları da İsrail’e olan uçak seferlerine ara verdi. Konuya ilişkin Pegasus’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “İsrail’deki mevcut koşullar sebebiyle tüm İsrail kalkışlı ve varışlı seferlerimize ikinci bir bildirime kadar ara verilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan gün içinde Güney Kore, Hollanda, Hindistan, Norveç, Macaristan, Almanya, İngiltere ve ABD’ye ait hava yolu firmaları, İsrail-Filistin çatışması nedeniyle İsrail’e uçuşları iptal ettiklerini açıklamıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler