SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Zam Farklarının Ödeneceği Tarihler Belli Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine yapılan zam farklarının ödeneceği tarihleri açıkladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bakan Vedat Işıkhan, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin zam farklarının ödeneceği tarihler hakkında bilgi verdi. “Ocak 2024 itibarıyla yaptığımız yüzde 49,25 oranındaki artışın ardından SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin aylık fark tutarlarını ödemeye başlıyoruz” diyen Işıkhan, SSK emeklileri için 6 Şubat, Bağ-Kur emeklileri için ise 7 Şubat tarihlerinde fark ödemelerinin gerçekleştirileceğini belirtti.

SSK ve Bağ-Kur emeklileri, 6 Şubat ve 7 Şubat tarihlerinde alacakları zam farklarıyla birlikte maaşlarında önemli bir artış yaşayacaklar.

İLGİLİ HABER “Narkoçelik” Operasyonunda 4 Şüpheli Tutuklandı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine yapılan zam farklarının ödeneceği tarihleri açıkladı.

Seyyanen Zam Talepleri Artıyor: 7 Bin TL Civarı Zam Geliyor mu?

Öte yandan, yerel seçimlere kısa bir süre kala emeklilere seyyanen bir zam yapılacağına dair kulis bilgileri konuşuluyor. Bu bilgilere göre emeklilere 7 bin TL civarında seyyanen bir zam yapılması bekleniyor.

Ancak resmi bir açıklama henüz yapılmadığı için bu bilgilerin netliği konusunda bir belirsizlik devam ediyor.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler