SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider Gazetecilerle Buluştu

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir araya geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Gider, bir otelde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, gazeteciliğin önemine değinerek, mesleğin mensuplarının toplum adına söz söylediğini dile getirdi.

Yeni bir seçim dönemine girildiğini hatırlatan Gider, seçimlerin demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu belirtti.

Belirli aralıklarla olması ve toplumun dönem dönem seçim havasına girmesinin, kendilerini test etmeleri bakımından çok kıymetli olduğunu vurgulayan Gider, şöyle devam etti:

İLGİLİ HABER Bilecik Belediye Başkan Adayı Yaman’ın Seçim Çalışmaları Sürüyor
AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir araya geldi.

“Çünkü vatandaşlarımız, milletimiz, bize yaptıklarımıza duyduğu ilgiyi ya da şikayetleri en güzel seçimde anlatıyor. Bundan seçim kadar güzel kamuoyu araştırması, seçim kadar güzel karne olamaz. İşi siyaset olan insanlar da seçim dışındaki hiçbir değişikliğin hak olmadığını bilirler. Bu seçimde birçok yerde biz Cumhur İttifakı ortakları olarak seçime gidiyoruz ki Çanakkale bunlardan biri. Çanakkale merkezde de Jülide İskenderoğlu arkadaşımız Cumhur İttifakı’nın adayı olarak seçime gidiyor.”

Gider, Çanakkale’de ve Türkiye’nin birçok şehrinde 2019’da kaybettikleri belediye başkanlıklarını yeniden kazanarak AK Parti belediyeciliğini, Cumhur İttifakı’nı millete göstereceklerini söyledi.

Toplantıya, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hafize Akıncı da katıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler