SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ali Babacan’dan 10 Ekim Ankara Garı Saldırısı Mesajı

Ankara Haberleri... DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 10 Ekim Ankara Garı saldırısının 8. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj paylaştı.

Yayınlanma:
ABONE OL

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 10 Ekim Ankara Garı saldırısının 8. yıl dönümü nedeniyle sosyal medya platformu X hesabı üzerinden bir mesaj paylaştı.

Ali Babacan’ın X hesabından verdiği mesaj şöyle:

“Bugün, 10 Ekim Ankara Garı katliamının 8. yıl dönümü. Hayatını kaybeden 103 insanımızı asla unutmayacağız. Terörün ve şiddetin her türlüsünü lanetliyoruz. Bu topraklarda barış için, kardeşlik için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.”

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
Ankara Haberleri... DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 10 Ekim Ankara Garı saldırısının 8. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj paylaştı.

Ankara Garı Saldırısı Ne Zaman Oldu?

10 Ekim 2015 yılında saat 10.04’te Ankara’nın Altındağ ilçesinin Ulus semtindeki Ankara Garı kavşağında düzenlenen terör saldırısında 109 kişinin ölmüştü.

İntihar saldırısını terör örgütü DEAŞ üstlenmişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler