SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erdoğan’ın İttifak Çağrısına Akşener Yanıt Verdi

İYİ Parti lideri Meral Akşener, ittifak çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Katılmak isteyen herkese kapımız açık. İYİ Parti de olabilir” sözlerine yanıt verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ittifak davetine yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün grup toplantısının ardından TBMM’de basın mensuplarının Cumhur İttifakı’na katılım çağrısının İYİ Parti’ye yönelik mi olduğu sorusuna, “Katılmak isteyen herkese kapımız açık. İYİ Parti de olabilir. Ne kadar katılım güçlü olursa, ülkemizin menfaatine o denli hayırlı olur” yanıtını vermişti.

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
İYİ Parti lideri Meral Akşener, ittifak çağrısı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Katılmak isteyen herkese kapımız açık. İYİ Parti de olabilir” sözlerine yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamasına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den yanıt geldi.

Akşener, X (Twitter) hesabından Erdoğan’a şu yanıtı verdi:

“İttifak siyasetinin derinleştirdiği kutuplaşma, ülkemize zarar veriyor Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Gelin, siz de aynı bizim gibi 81 ilde kendi adaylarınızla seçime girin. Türk siyaseti normalleşsin, kazanan milletimiz olsun.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler