SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Meral Akşener Duyurdu! İyi Parti’nin Eskişehir Adayı Belli Oldu

İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı'nın Melih Aydın olduğunu platformda duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yerel seçimlere 81 şehirde kendi adaylarıyla girme kararı alan İYİ Parti, İzmir’in sonrasında Eskişehir adayını da belirledi.

Bugün Eskişehir’de olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı’nın Melih Aydın olduğunu duyurdu.

Merak Akşener duyuru yaparken şu ifadeleri kullandı:

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı'nın Melih Aydın olduğunu platformda duyurdu.

Meral Akşener Melih Aydın’ı platforma çağırmadan önce, seçimlerde tek başlarına yarışacaklarını söyleyerek: “Melih boyun kaçmış, kilon kaçmış hep beraber göreceğiz. Bu arada benim boyum kaçmış, kilom kaçmış hep beraber göreceğiz.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler