SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

14 Şehirde Sarı Alarm

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ordu, Giresun ve Trabzon'un da aralarında bulunduğu 14 kent için sarı kodlu uyarı yayınladı. Bu bölgelerde önümüzdeki günlerde şiddetli sağanak yağışlar ve kuvvetli fırtınaların etkili olması bekleniyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin çeşitli bölgelerini etkisi altına alacak olan sağanak yağış ve kuvvetli fırtına nedeniyle 14 kenti sarı kodla uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Rize, Trabzon, Artvin, Giresun, Ordu, Samsun, Van, Kars, Iğdır, Ağrı, Muş, Şırnak, Bitlis ve Hakkari illerinde sarı kodlu uyarıların geçerli olduğu belirtildi.

Uzmanlar, bu bölgelerde sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, yağış anında kuvvetli rüzgar, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaya çağırdı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler