SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bozüyük’te Kıs Desteği Sosyal Yardım Projesi

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde belediye tarafından hayata geçirilen Kış Desteği Sosyal Yardım Projesi'nin ilk aşama kart dağıtımı yapıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Can Suyu Sosyal Yardım Desteğinden faydalanan 1010 aile ile kış döneminde ilk aşamada toplam 1202 ailenin yararlanacağı projede yapılacak yeni başvuruların değerlendirilmesi ile yeni ihtiyaç sahiplerine de kart dağıtımı devam edecek.

Projeden faydalanmak isteyen ve başvuruları değerlendirilen yeni hak sahiplerine kartları Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde teslim edildi.

Bozüyük Belediyesi tarafından sadece Can Suyu’ndan yararlananlara değil kış desteğini hak eden tüm ihtiyaç sahibi ailelere bir nebze katkı sağlamak amacıyla 2023 yılının aralık ayından başlayarak 2024 yılının nisan ayı dahil olmak üzere toplam 5 ay boyunca kış desteği adı altında aylık 750 lira sosyal destek yardımı yapılacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler