SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İpragaz “Temiz Dünya, Temiz Gelecek” Vizyonuyla Geleceği Koruyor!

İpragaz, "Temiz Dünya, Temiz Gelecek" mottosuyla çevre bilincini yükseltmeye ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunacak gönüllü etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden İpragaz, “Temiz Dünya, Temiz Gelecek” vizyonu doğrultusunda çevre bilincini yükseltmeye yönelik önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Şirket, sürdürülebilir enerji kaynaklarından biri olan LPG ile çevreye duyarlı bir geleceğe katkı sağlarken, gönüllü etkinliklerle de bu misyonu pekiştiriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, temiz enerji kaynaklarının başında gelen LPG ile sürdürülebilir bir geleceğe katkı sunan İpragaz, yürüttüğü etkinliklerle de bu alanda farkındalık yaratmaya çalışıyor.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
İpragaz, "Temiz Dünya, Temiz Gelecek" mottosuyla çevre bilincini yükseltmeye ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunacak gönüllü etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Her yıl 21 Eylül dünya temizlik gününde çalışmalar yapan İpragaz Gönüllüleri, bu yıl da hem şirketin dolum tesislerinin çevresinde hem de Saros Körfezi’nde çöp toplama etkinliği düzenledi. Ege Denizi’nin kuzeyinde yer alan Saros Körfezi’nde yürütülen temizlik faaliyeti kapsamında İbrice Limanı mevkiinde dalış yapan gönüllüler, denizin dibinden kilolarca metal ve plastik atık topladı.

“Temiz Dünya, Temiz Gelecek” mottosuyla gerçekleşen ve bölge halkı tarafından büyük ilgi ve destek gören etkinlik aynı zamanda çevre bilincinin toplum genelinde yaygınlaştırılmasına da katkı sağlıyor.

İpragaz’ın bu etkinliği, çevre bilincinin toplum genelinde yaygınlaştırılmasına katkı sağlarken sürdürülebilir bir gelecek için atılan adımları teşvik ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler