SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Karamürsel’de Okul Servisi Denetimleri Hız Kesmiyor!

Karamürsel ilçesinde, okul servislerine yönelik denetimler devam ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Karamürsel ilçesinde, güvenli taşımacılığın sağlanması amacıyla düzenlenen okul servisi denetimleri hız kesmeden devam ediyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, Kayacık Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri denetimlerde okul servisi sürücülerini titizlikle kontrol etti.

Denetim kapsamında, sürücülere Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği ve ilgili mevzuatın hükümleri konusunda bilgilendirme yapıldı. Ayrıca öğrenci taşımacılığı sırasında alınması gereken tedbirler vurgulanarak, güvenlik standartlarına riayet etmeleri hatırlatıldı.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Karamürsel ilçesinde, okul servislerine yönelik denetimler devam ediyor.

Kaymakam Osman Aslan Canbaba, denetimlere bizzat katılarak yıl boyunca sürecek olan çalışmaların önemine vurgu yaptı. İlçe Emniyet Müdürü Vedat İşleyen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır’ın da eşlik ettiği denetimler, öğrenci güvenliği ve trafik düzeninin sağlanması adına büyük bir titizlikle sürdürülecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler