SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Nefes Kesen Banyo Deneyimi: Decoverse.com İle Tanışın!

Eczacıbaşı Topluluğu çatısı altında kurulan Decoverse.com, banyo yenileme sürecini konforlu, hızlı ve pratik hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Eczacıbaşı Topluluğu’nun çatısı altında hayata geçirilen Decoverse.com, banyo yenileme süreçlerine getirdiği konfor, hız ve pratiklikle dikkat çekiyor.

Şirketin açıklamasına göre platform üzerinden Decoverse mimarlarının özel tasarımları aracılığıyla farklı stillerde 40’tan fazla hazır banyo paketine erişim sağlanabiliyor.

Kullanıcılar, sitede beğendikleri banyo paketi için kullanılacak ürünleri görüntüleyerek gereken tüm malzemeleri tek tıkla satın alabiliyor.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Eczacıbaşı Topluluğu çatısı altında kurulan Decoverse.com, banyo yenileme sürecini konforlu, hızlı ve pratik hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Dileyen kullanıcılar ürünleri kendi zevklerine göre farklı alternatifler ile kolayca değiştirebiliyor. Kullanıcılar site üzerinden hazır banyolar için işçilik paketleri de satın alabiliyor.

Alanında ilk olan Decoverse, her şekil ve büyüklükteki banyoya uygun, endüstriyel, sahil tarzı, modern, klasik, minimalist ve country stilinde paketler sunuyor. Kullanıcılar site üzerinden banyo yenileme işlemlerinin ne kadar süreceği ve kaç TL’ye mal olacağı gibi sorularına da yanıt alabiliyor.

Kullanıcılar, sitede bulunan “Sizi arayalım” formu ve ücretsiz “Mimara sor” butonu aracılığıyla Decoverse ekiplerine ulaşarak hazır banyolar hakkında detaylı bilgi alabiliyor.

Decoverse ekipleri, sitede yayınlanan blog yazıları, ilham veren banyo tasarım örnekleri ile kullanıcıların banyo yenileme süreçlerine “hayal etme” aşamasından itibaren dahil oluyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler