SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

NetWork’ten Yeni Sezon: Sıcak Tutacak Dış Giyim Stilleri

Modern tasarımları ve renkleri ile dikkati çeken NetWork, yeni sezonda da sıcak tutan dış giyim stilleri ile öne çıkıyor. ​​​​​​​

Yayınlanma:
ABONE OL

NetWork’ten yapılan açıklamaya göre, soğuk kış günlerinde şıklığı ve sıcaklığı bir arada sunan markanın kadın koleksiyonunda yer alan süet deri ve kaşe mantolar modern kesimler ve fonksiyonel detaylarla zenginleştirildi.

Hafta sonu stiline eşlik edecek renkli puffer montlar, yün paltolar ve dokuma ceketler ise çekici bir kış stilini oluşturuyor. Atkıların yanı sıra eldiven ve şapka modelleri de bu stilin en iç ısıtan tamamlayıcıları oluyor.

Erkek kış koleksiyonunda yer alan vizon, siyah ve kahverengi tonlarındaki kapitoneli montlar, örme ceketler, süet deri ceketler ve yün kaşmir karışımlı paltolar ise soğuktan korurken, fark yaratan bir stili öne çıkarıyor. Bu “zamansız stili”, yumuşak dokular ve modern desenlerle tasarlanan atkı, eldiven ve bereler tamamlıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler