SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

SEDAŞ, “Temiz Çevre Hayattır” Sloganıyla Dünya Temizlik Günü’nde Sahada

Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ) gönüllüleri, çevre temizliğinin önemine dikkat çekmek için Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki piknik alanında bir araya geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ), Birleşmiş Milletler Global Compact üyesi olarak çevre temizliğinin önemine vurgu yapmak amacıyla Arifiye ilçesindeki Arifiye Gölbaşı piknik alanında gönüllü bir etkinlik düzenledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, dünyanın en büyük sürdürülebilirlik inisiyatifi Birleşmiş Milletler Global Compact üyesi SEDAŞ, çevre temizliğinin önemine dikkat çekmek için “temiz çevre hayattır” mottosuyla bu yıl da sahadaydı.

Çocukların geleceği için çevreyi temiz tutmak, aynı dünyayı paylaşan canlılar konusunda duyarlılık göstermek için Dünya Temizlik Günü’nde farkındalık yaratmayı hedefleyen SEDAŞ gönüllüleri, Arifiye Gölbaşı piknik alanında bir araya geldi.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ) gönüllüleri, çevre temizliğinin önemine dikkat çekmek için Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki piknik alanında bir araya geldi.

Piknik alanında buluşan katılımcılar, açık havada hijyen koşullarına uygun şekilde göl kenarına ve ağaçlık alanların arasına atılmış çöp ve plastik maddeleri topladı.

SEDAŞ çalışanları ve ailelerinden oluşan gönüllüler, etkinlik boyunca bölgeyi yüzlerce kilo çöp ve atıktan kurtardı.

SEDAŞ’lı aileler tarafından, “Temiz Çevre Temiz Hayat Demektir”, “İzmarit Deyip Geçme”, “Ben Yere Çöp Atmıyorum”, “Temiz Bir Çevre için Elele” ve “Çevreyi Hor Gören Geleceği Zor Görür” gibi pankartlarla çevre temizliğine dikkati çeken mesajlar verildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler